iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus ön cam değişimi servislerimizde Orjinal Ekranınız kullanılarak en son teknoloji Fabrikasyon makineler ile yapılmaktadır.

iPhone 7 Plus ön cam değişim fiyatı 249₺’dir.

iPhone 7 Plus Kırık ön Cam Değişimi sadece Tamir Dünyasında;

iPhone 7 Plus telefonunuzun ekranı kırıldı fakat tuşlar basıyor ve tüm özellikleri kullanabiliyorsanız,ekran değişimi yaptırmadan yüksek ücretler ödemeden sadece ön cam değişimi yapıldığında telefonunuzu kullanmaya sorunsuzca devam edebilirsiniz.

iphone 7 plus Ön cam kırılması sonucu canınız sıkıldı. Ve Piyasada 1500 1800 TL gibi ekran fiyatları verdiler. Hiç gerek yok. Yüksek maliyetler ödemeden sadece ön Cam değişimini yapabiliyoruz. Yine Türkiyede ilk ve Tek Tamir Dünyasında. Bu işlem sırasında ekran komple değişmez sadece ekranınızın üzerindeki herhangi bir elektronik bağlantısı olmayan Glass (Lens) değişir.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi AR-GE çalışmalarımız sonucu çözülmüştür. iPhone 7 Plus Ön Cam değişimine ait tüm yedek malzemeler stoklarımızda olup, yine Türkiye’de ilk olmanın gururunu yaşıyoruz.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi için sizi servisimize bekliyoruz.

iPhone 7 telefonunuzun ön cam değişimini yapmamız için telefonunuzun aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekir.

  • Hiç bir görüntü kaybı olmamalı , Ekranda mürekkeplenme oluşmamamlıdır.
  • Dokunmatik hassasiyetinde hiç bir kayıp olmamalı, takılma, donma yapmamalıdır.
  • Ekran ışığında problem olmamalıdır.

Kısaca Sadece Ön Camınız kırılmış ise ve iPhone 7 cep telefonunuzu sorunsuz kullanabiliyorsanız iphone 7 cam değişimini gerçekleştiriyoruz.

Ekran değişimi yapıldığında komple öncam ile birlikte yapılmaktadır.Fakat ön cam değişimi sizin kendi ekranınız kullanılarak yapılır. Yani Orjinal Ekranınız , Orjibal olarak kalır. sadece üzerindeki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ön camınızın endüstriyel sistemler ile ekran ayrılıp yeni ön camın fabrikasyon OCA sistemi ile kendi ekranınız üzerine tekrar yapışmasıyla yapılan bir işlemdir.

Yaptığımız işlem Endüstriyel Makinelerle yaptığımız bir işlemdir. Değiştirdiğimiz Ön Cam lar sayesinde cep telefonunuz yeni alınmış gibi olacaktır.

İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz.

iletişim numaramız aşağıdadır,şehirdışı gönderimleriniz için Yurtiçi kargo ile kurumsal anlaşmamız bulunmaktadır,Türkiye’nin her yerinden bize ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.Yurtiçi kargo anlaşma kodumuz 265396767 dir. Sadece bu kod ile herhangi bir Yurtiçi kargo şubesinden ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

iphone 7 ön cam
iphone 7 plus ön cam değişimi

aşğıdaki cam değişim örneği iphone 6 içindir.

İLGİLİ MESAJLAR

YORUMLAR (8)

[…] iPhone 7 Plus telefonunuzun ekranın da yukarıda belirttiğimiz özelliklerin biri dahi yoksa, telefonunuzu sorunsuz kullana biliyorsanız ve ekran üzerinde lekeler, çizgiler vb. durum yoksa o zaman iPhone 7 plus ekran değişimi değil, sadece ön cam değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır. Telefonunuz çalışır vaziyette olduğundan ekran değişimi yaparak büyük meblağlar ödemeyin! Ön cam değişimi yaparak telefonunuzu orijinal halinde kullanmaya devam edin. Detaylı bilgi için -> iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi . […]

[…] iphone 7 plus cam değişimi Yine Türkiyede ilk ve tek Tamir Dünyasından […]

7 plus ön cam ne kadar olur sadece ön cam

iPhone 7 Plus ön cam değişimi 350 TL’dir. 0216 387 65 55 / 0545 387 65 55

iPhone 5 bataryası şişti. Ekran yerinden oynadı dışarı doğru. Batarya ve ekran değişmesi mi lazım ? Ne kadar tutar ? Teşekkürler

Merhaba iPhone 5 Batarya 60 TL’dir. Ekranda kırılma yoksa sadece yerinden kalktıysa çıta değişimi ile onuda 70TL’den çözeriz. Toplamda 130 TL ye hepsini yaparız. 0216.387.65.55/ 0545.387.65.55

Orjinal şarj cihazı ne kadar 7plusun

merhabalar orjinal şarj aletimiz 100 tldir 0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55  numaralarımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz tamir dünyası olarak iyi günler dileriz

Yorum Yapın