Samsung Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi

Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi

Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi

Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi  yapılamamaktadır. Kopmle ekran değişmektedir.

Samsung Galaxy S7 Edge telefonunuzun ekranı kırıldı, ekran da görüntü varsa ve ekran dokunmatiği çalışıyorsa Samsun galaxy s7 edge telefonunuz da sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır. Galaxy S7 Edge telefonunuzun ekranında görüntü yoksa ya da ekran üzerinde lekelenmeler varsa, dokunmatiği çalışmıyorsa o zaman komple S7 Edge LCD Ekran Değişimi yaptırmanız gerekecekti. Samsung S7 Edge Ekran Değişimi ve detayları için buraya tıklayınız.

Samsung Galaxy S7 Edge Telefonunuzun ekranı sağlamsa, ön cam değişimi için Tamir Dünyası servisimize getirerek Galaxy S7 Orjinal Cam Değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Tamir Dünyası Cep Telefonu Servisi olarak profesyonel ekipmanlarımız ile cihazınızı mükemmel şekilde fabrika çıkış haline getirmekteyiz.

Galaxy S7 Edge Kırılan Ekran Camı Değişimi servisimiz de 1 saat ile 4 saat arası sürmektedir. (servis yoğunluğuna göre değişmektedir). Samsung Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi için yapılan işlem Orjinal olup 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız – Bakırköy ve Kartal mağazamıza elden teslim yapabilirsiniz.

İstanbul dışında bulunanlar için de Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo kodumuz ile bize ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767

Samsung Galaxy S7 Edge cihazınızın sorunları, detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi  yapılamamaktadır. Kopmle ekran değişmektedir.