Galaxy Tab 3 Lite Ekran Değişimi

  0
  1198
  Rate this post
  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116
  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116

  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116 7 inçlik bir ekrana sahip. Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116  tabletinizi bir kaza sonucu düşürdüyseniz, tabletinizin ekranın da görüntü kaybı, ekranda lekelenme ve dokunmatik sorunu yaşıyorsanız, Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116  tabletinizin komple ekranını değiştirmek zorundasınız. Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116  ekran değişimi için orjinal ekran kullanmanızı öneriyoruz. Orjinal ekran kullanmamanız tabletinizde geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir.

  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116  Tabletinizin ekranı kırık,Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116  tabletiniz de görüntü var ve dokunmatiğini sorunsuz olarak kullanabiliyorsanız komple ekran değişimi yapmanıza gerek yok. Galaxy Tab 3 Lite T116  için ön cam değişimi yeterli olacaktır.

  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116
  Samsung Galaxy Tab 3 Lite T116

  Kartal ve Bakırköy servislerimizden size yakın olana gelerek değişim yaptırabilirsiniz.

  İstanbul dışında ise 265396767 bu kodu herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine alıcı kodu olarak ilettiğinizde ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

  Telefonunuz servisimize ulaştığında ,telefonunuza servis kodu sms olarak gönderilmektedir.

  Bu kod ile tamirdunyasi.com.tr adresinden cihaz sorgulama kısmından cihazınızın onarım durumunu anlık olarak görebilirsiniz.

  İşlemi bittiğinde ödemenizi havale/eft yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here