Cep Telefonu Tamiri

  4
  2192
  Rate this post

  Cep Telefonu Tamiri

  Günümüzün hatta hayatlarımızın olmazsa olmazı Cep telefonları olmuştur. 1983 yılında Motorola’nın çıkarttığı ilk cep telefonu ile büyük değişim başladı. Maalesef teknolojimiz o dönemde geriden gelmekte olduğundan, 1994 yılında ilk cep telefonuyla tanıştık. Cep telefonuna sahip olabilmek için Evimizin tapusuna kadar faturalarımıza kadar belge istenmekteydi. Bugün rahatça son model, gelişmiş cep telefonlarını kolayca alabiliyoruz.

  Yıllar boyu konuşulan ve kullanılan bu teknolojinin arka planında duran en önemli şey, tıpkı bir doktor gibi saygın bir itibarı olan Cep telefonu tamirciliği’dir. 1994 yılında ülkemize gelmesine rağmen 1993 yılında ilk cep telefonunu tamir ettik. Yurt dışından gelen gurbetçi müşterilerimizin ilk tercihi olduk.

  Türkiye’de İlk ve En iyi Cep telefonu Teknik Servisi

  Türkiye’deki telefon tamircisi bir elin Beş parmağını geçmezdi. Bu gün adım başı telefoncu bulunmakta ve her tornavida ile cihaz söken kişiler kendilerini usta gibi tanıtmaktadır.

  Bugün bu kıymetli mesleğin adını lekeleyen kişilerin piyasaya verdiği zararı kurtarmaya çalışıyoruz. Parça çalan, yan sanayi parçayı orijinal diye değişim yapan, 10 liralık basit bir işleme şu bozuk bu bozuk diyerek 100 lira alan kişiler mesleğimizi bu anlamlarla bağdaştırmıştır.

  Tamir Dünyası yılların vermiş olduğu tecrübe ile babadan oğula geçmiş iyi ahlak ile yetişmiş çalışanlarla dolu aile şirketidir.

  Ahlaklı ve haram helal hassasiyeti 1.sırada olan ustalarımızla biz yıllarca gücümüze güç kattık.

  Sloganımız :” 1993’ten bu yana Dünya’nın Tamirini yaptık.”  olmuştur.Yurtdışında sürekli eğitim almakta ve servislerimizi güncellemekte, yenilemekte, geliştirmekteyiz.

  Akıllı Telefon Tamiri, Akıllı Ustalar Gerektirir!

  Teknoloji gelişti ve hızla gelişmeye devam etmektedir. Tamir Dünyası Cep Telefonu yazılım konusunda çok ileride olup, İLK CEP TELEFONU KİLİT AÇMA Programını yazmış ve Dünyaya pazarlamıştır. Şuanda da JTAG teknolojisini Boot Repair işlemlerini en ileri seviyede kullanmaktayız.

  Tamir Dünyası Cep telefonu Donanım tamiri olarak ta çok ileridedir. İlk İnfrared entegre sökme takma işlemlerini Türkiye’ye getiren servistir. INFRARED ışınlar ile Ana karta zarar vermeden arızalı entegreyi sağlam entegre ile değişim sağladık. Samsung S3, Note 2, Mega, S4 Mini gibi bir çok akıllı telefonun kronik EMMC Chip arızalarını da Türkiye’de ilk yapan servis olduk.

  Cep Telefonu Ön Cam Değişiminde de yine Türkiye’de ilk olduk. OCA Sistemli Fabrikasyon makineleri servislerimize kattık. Tıpkı bir ekran fabrikası gibi ekranın tüm katmanlarına ulaşabiliyor kırık olan katmanı değiştirebiliyoruz. Ön Cam değişimi , Arka aydınlatma modülü, Polarize Filim, OCA Maddesi, Ekran çıtasına varana kadar tüm katlarını değişim sağlayacak teknolojiye ve ekibe sahibiz.

  CEP TELEFONU TAMİRİ DENİLDİĞİ ZAMAN İLK AKILA GELEN TAMİR DÜNYASI OLMUŞ VE DAİMA OLACAKTIR.

   

  4 YORUMLAR

  1. Lg 2 telefonum la denize girdim çıktığımda çalışmıyordu.Tatlı şu ile duruladim pirinçle bir kaç gün beklettim çalışmaya başladı bu anda ekrandan verdiğim kumandalari bir az zor alıyor aldığında görevi yerine getiriyor ama çok ugrastiriyor .Acaba ekran degisirse düzelir mi? Lütfen bildiğimiz.

   • Merhaba Samsung S7 Edge arka cam kapak değişimi 100Tl’dir. 10dakikada değişimi yapılır. Ekran fiyatı için 0216 387 65 55/ 0545 387 65 55 irtibata geçiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here