Samsung Galaxy S6 Arka Cam Değişimi

  4
  8594
  Rate this post
  S6 Arka Kapak Değişimi
  S6 Arka Kapak Değişimi

  Galaxy S6 Arka Cam Değişimi Tamir Düyası‘nda sorunsuz bir şekilde, ortalama servis yoğunluğuna göre 1 saat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Galaxy S6 Telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz. S6 düşme sonucu Ekran veya ön cam da hasar oluşacağı gibi, S6 Arka Kapak da hasarlar oluşabiliyor. S6 ekranınız da görüntü varsa ve dokunmatik çalışıyorsa, S6 Ön Cam Değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır.

  Galaxy S6 telefonunuzun arkakapağını kırdıysanız hiç dert etmeyin! S6 Arka Kapak Değişimi %100 Orjinal olarak 75 TL ye değiştirmekteyiz. Samsung S6 Arka Cam Değişimini mükemmel bir şekilde yaparak fabrika çıkışı orjinal haline geri döndürüyoruz.

  Galaxy S6 Arka Cam Değişimi
  Galaxy S6 Arka Cam Değişimi

  Bakırköy ve Kartal, size en yakın olan mağazamıza gelerek S6 Arka Pil Değişimi ni yaptırabilirsiniz.

  Eğer İstanbul dışında iseniz Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 . Bu kodu Yurtiçi Kargo servisine vererek bize ÜCRETSİZ gönderim sağlayabilirsiniz.

  Cihazınızı bize elden teslim ettiğiniz de ödemeyi ister Nakit ister Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

  Yurtiçi Kargo ile gönderim sağladığınız da ödeme EFT/HAVALE şeklinde yapılmaktadır.

   

   

  4 YORUMLAR

   • Merhabalar Samsung S6 Edge modellerde ön cam değişimi yapılmamaktadır.Komple ekran değişimi yapıyoruz.Güncel stok ve bilgi için 0216 387 65 55 i arayabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here