General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi

  0
  3760
  Rate this post

  [slogan]General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi 250 TL dir.[/slogan]

   

  General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi
  General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi

  General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi

  General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi

  General Mobile GM 5 Plus Ekran Değişimi Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisimiz de ORİJİNAL ve garantili olarak gerçekleşmektedir. 

  General mobile’in yeni amiral gemisi olan GM 5 Plus cep telefonunuzun ekranın da düşmeden dolayı bir görüntü kaybı veya dokunmatik hassasiyet kaybı varsa sizin lcd iç ekranınız zarar görmüş demektir. Komple orijinal GM 5 Plus ekran değişimi yaptırarak bu sorunu çözebilirsiniz. Aynı zaman da telefonunuzu düşürdüğünüz de ekranda görüntü olsa da ekran üzerinde belli sorunlar oluşabiliyor. Bu sorunlar gm 5 plus da bulunduğunda yine ekran değişimi yaptırmanız gerekecektir. Bunlar, ekran üzerinde mürekkeplenme, siyah çizgiler, sarı lekeler vb. durum söz konusu ise yine ekran değişimi gerekir. Orijinal olmayan ekranlar telefonunuz da geri dönüşümü olmayan sorunlara yol açabilmektedir. Örneğin takılan yan sanayi gm 5 plus ekran, telefonunuz da dokunmatik entegresine yol açabilir. Bu her akıllı telefonda oluşabilecek bir sorundur. Aynı zaman da yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişiler tarafından yapılan ekran değişimleri de bu entegreyi yaşamanıza sebep olabilir. Dokunmatik entegresi ekran değişimi kadar kolay bir işlem değildir. Bu işlem daha meşakkatli ve zordur ve bu entegre telefonunuzun anakartının üzerinde bulunmaktadır.

   

  GM 5 Plus ekran değişimi alanında uzman ve yeterli donanıma sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Ekran değişimi sırasında yapılan yanlışlardan dolayı telefonunuz da ışık entegresi de yaşanabilmektedir. 

  General Mobile GM 5 Plus ekran değişimi profesyonel ekibimiz ve endüstriyel makinelerimizle antistatik bir ortamda yapılmaktadır.

  General mobile telefonunuzun donanımsal ve yazılımsal arızaları için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız servisimiz de ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ yapılmaktadır. Sağlıklı ve detaylı bir bilgi vererek doğru yol izleyebiliriz.

  General Mobile GM 5 Plus
  General Mobile GM 5 Plus

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here