Hakkımızda

Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisi ;

1992 yılında araç içi gsm telefonlarıyla başlayan yolculuğumuz,1994 yılında gsm şebekelerinin kurulmasıyla cep telefonu teknik servis sektöründeki açığı kapatarak devam etmiştir.

2010 yılında ise tüm faaliyetlerimizi kurumsal bir yapıda sunmak amacıyla Tamir Dünyası markasıyla hizmet vermeye devam etmekdeyiz.

Sektörümüzde her zaman ilklerin adresiyiz,ön cam değişimi konusunda “CURVED” edge serisi dahil tüm cep telefonlarının ön cam değişimini gerçekleştirmekteyiz.

iPhone Teknik Servis ve Samsung Teknik Servis personellerimiz konularında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.

Her biri en az 12 yıllık terübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı en hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz. Servisimizdeki Yazılım desteği tam anlamıyla Full’ dür.Tüm markaların Simkilit ve Türkçeleştirme işlemerini yapıyoruz. Güler yüzlü hizmetimiz ile sizleride servisimize bekliyoruz…

Kaliteli ve hızlı bir hizmet sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.Teknik servisimizde yapılan işlemler garantimiz altındadir.Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Teknik Servis İşlem Prosedürü;

1-Teknik servisimiz tarafından cihazınızın arıza tespit işlemi gerçekleştirilerek onarım işlemi ücreti çıkarılır.(Arıza tespit ücreti ALINMAMAKTADIR.)

2-Yapılan arıza tespit hakkında kullanıcıya bilgi verilir ve çıkarılan işlem ücreti hakkında bilgilendirme yapılır.

3-Kullanıcının işlem ücretini onaylaması durumunda cihaz üzerindeki işlemlere başlanır.

4-İşlemleriniz tamamlandığında firmamız kullanıcı ile tekrar irtibata geçerek cihaz durumu hakkında bilgilendirme yapar.

5-Kullanıcıya teslimatı yapılır.