iPhone 5 Batarya Değişimi

  2
  1447
  Rate this post
  iPhone 5 Batarya Değişimi
  iPhone 5 Batarya Değişimi

  iPhone 5 Batarya Değişimi 80 TL dir.

  iPhone 5 batarya değişimi %100 orijinaldir. iPhone 5 kullanıcıların batarya değişimi yaptırma sebebi genellikle telefonun pil ömrü kısa olduğu içindir. Biraz inceleme yaptığınız da bataryanın değişmesi için bir çok neden bulunuyor. iPhone 5 cep telefonunuzun pil ömrü daha uzun gitmesini istiyorsanız aşağıda ki bilgileri uygulamanız gerekmektedir.

  • Şarj etmek için telefonunuzun tamamen boşalmasını beklemeyin. %50 – %30’da şarj etmek en uygunu. Telefonunuzun pili tamamen boşaldığında şarj ederseniz, telefonunuzun pili deşarj durumuna geçebilir ve bir daha şarj 0lmayabilir.
  • Telefonunuzu şarj etmeden önce telefonunuz da bulunan kılıfı çıkarmanız gerekmektedir. Telefonda oluşabilecek yüksek bir sıcaklık bataryanıza ve telefonunuzun işlemcisine büyük zarar verebilir.
  • Orijinal şarj kablosu ve adaptörü kullanın! Telefonunuzu sağlıklı bir şekilde şarj etmek ve uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız şarj aletinizin orijinal olmasına önem gösterin. Aksi takdirde  yan sanayi şarj aletleri telefonunuz da büyük hatalara yol açabilir. En sık rastlanan sorunlardan birisi şarj entegresidir. Kullanılan yan sanayi şarj aleti telefonunuz da kısa devreye ve entegre yanmasına sebep olabilir.

  Bunları uygulayıp dikkat ederek iPhone 5 cep telefonunuz da pil ömrünü en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

  iPhone 5 batarya değişimi, her akıllı telefonun 24 ay pil ömrü bulunmakta. Üstte belirttiğimiz kullanıcı hatalarından dolayı bu pil ömrü minimize edilir ve süresinden önce batarya şişmesi, pil düşmesi yaşayabilirsiniz.

  Aynı zaman da iPhone 5 cep telefonunuzu uygun şekilde şarj etmediğinizde batarya şişmesi yaşandığından bu şişme cep telefonunuzun çıta atmasına ve ekran kalkmasına sebep olabilir. Şişmiş olan iPhone 5 batarya, ekranı zorlayacağından kalkar ve hem batarya değişimi hem çıta değişimi yaptırmak zorunda kalırsınız.

  Tamir Dünyası Apple Teknik Servisimiz de iPhone 5 batarya değişimi 30 dk da yapılmaktadır. Eğer batarya değişimi konusunda uygun ekipmanlara ve bilgiye sahip değilseniz apple teknik servisimize gelerek yaptırabilirsiniz. iPhone 5 batarya değişimi kolay gözükse de yapılan yanlış işlemlerden dolayı ve telefonu toplarken bir çok arızaya sebep olabilirsiniz. Servisimize gelen cihazların bir kaçı kendileri tarafından batarya değişimi yaparken yaşanmış arızalardır. Örneğin batarya değişimi sırasında yaşanan en büyük sorun entegre arızasıdır. Bilinçli olmadan takılan parçalar iPhone 5 telefonunuz da hem şarj entegre arızasına hem de ışık entegresine sebep olabilmektedir. Uzmanından iPhone 5 batarya değişimi yaptırarak harcayacağınız bütçeyi minimize edebilirsiniz. Diğer türlü kullanıcı hatasından dolayı bir telefon kadar masraf harcayabilirsiniz.

  iPhone 5 batarya şişmesi, iphone 5 batarya değişimi, iphone 5 pil düşük, iphone 5 pil şarj olmuyor vb. arızalarınız için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

  iPhone 5 cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız servisimiz de ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ yaptırabilirsiniz. Mağazamıza gelip siz kahvenizi yudumlarken biz sizler için en sağlıklı ve doğru bilgiyi verip doğru bir yol izleriz.

  iPhone 5 Batarya Değişimi
  iPhone 5 Batarya Değişimi

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

  2 YORUMLAR

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here