iPhone 5 Ekran ve Ön Cam Değişimi

  1
  4949
  Rate this post

  iPhone 5 Ekran ve Ön Cam Değişimi Servisimiz de yapılmaktadır. İPhone 5 Ekran fiyatı – 169 TL dir. İPhone 5 ön cam değişimi – 129 TL dir. Eğer bir iphone 5 telefon sahibiyseniz ve ekran camınız kırıldıysa yüksek ücretler ödeyerek ekran değiştirmenize gerek yok. Tamir Dünyasın’da kırılan iphone 5 ekran camınız, kendi ekranınız kullanılarak sadece dokunmatik cam değişimi ile onarımı yapılmaktadır. Fabrika çıkışında telefonunuz nasılsa dokunmatik ekran camı değişimi yapıldıktan sonrada aynı şekilde olacaktır.Tamir Dünyası’na aşağıdaki numaralardan ulaşarak cihaz gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz.Bu konuyla ilgili olarak diğer bir konumuz olan iPhone 5 – 5S LCD Ekran Değişimi Orjinal yazımızı buraya tıklayarak okuyabilir ve merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

  iphone-5-ekran-değişimi
  iphone-5-ekran-değişimi

  iPhone 5 ve iPhone 5S  CAM değişim fiyatı 129 Tl’dir. Teknik servis yoğunluğuna göre 2 – 4 saat arasında bir zaman diliminde cep telefonunuzun onarımı gerçekleşir.

  iphone 5 ön cam değişimi yaptırmak için aşağıdaki destek hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

  Servisimize telefonunuzu gönderirken ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz,cihazınızı sadece teslim alırken kargo ücreti ödersiniz.

  Cep telefonunuzu teknik servisimize gönderirken izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir .

  Size en yakın Yurtiçi kargo şubesine giderek kargo görevlisine alıcı ismi olarak Tamir Dünyası Kartal yada 265396767 bukodu söylemeniz yeterlidir.Sadece Yurtiçi kargo ile teknik servisimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

  Göndermiş olduğunuz cep telefonunuz teknik servisimize ulaştığında gerekli kontroller yapılır ve   iphone 5 veya 5s ekran camı değişiminiz yapılıp size telefon ile bilglendirme bulunuyoruz ve cep telefonunuzu kargoya veriyoruz.

  Ödeme işlemini havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

  İPhone 5 Ekran ve Ön Cam Değişimi
  İPhone 5 Ekran ve Ön Cam Değişimi

   

  1 YORUM

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here