iPhone 5 Üst Tuş Değişimi

  0
  2106
  Rate this post

  iPhone 5 üst tuş değişimi

  [slogan]iPhone 5 On Off tuşu fiyatı 70 TL dir.[/slogan]

  iPhone 5 üst tuş değişimi servisimiz de sadece 30 dk gibi kısa sürede orijinal olarak gerçekleşmektedir. iPhone 5 kullanıcıların en sık servisimize uğradığı durumlar iPhone 5 üst tuşu basmıyor,  iPhone 5 açma kapama tuşu çalışmıyor, iPhone 5 kilit tuşu çalışmıyor arızalarıdır.

  iPhone 5 Üst Tuş Değişimi
  iPhone 5 Üst Tuş Değişimi

  iPhone 5 On Off (açma kapama) tuşu tamiri

  iphone 5 on off diye tabir edilen cihazı açma kapama tuşu tamiri servislerimizde itina ile yapılmaktadır.

  iPhone 5 akıllı cep telefonunuzu düşürmüş olabilirsiniz. Düşme şekline ve hızına göre iPhone 5 ön camınız, ekranınız kasanız kırılabilir ve çizilebilir. Bu darbelerden en çok nasibini alanda açma kapama kilit tuşudur.

  iPhone 5 kilit tuşu almış olduğu darbeden dolayı içe gömülmüş olabilir veya üst tuş kaydığı için basarken güçlük yaşayabilirsiniz. Bu arızalar karşısında kullanıcı kendisi müdahale etmeden cihazı Apple teknik servisine götürmelidir. Yaşanılacak en ufak yanlış sonucu iPhone 5 telefonunuz da güç entegre arızası yaşayabilirsiniz.

  iPhone 5 power tuş değişimi %100 orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece yani siz kaynaklı olarak bir darbe almadığı sürece kilit tuşunun basmamasına, takılmasına, atmasına, sert basmasına 6 AY GARANTİ verilmektedir.

  iPhone 5 cep telefonunuz da kilit tuşu ile yaşayacağınız arızalar kullanıcı hatası değilse daha önce yaptırmış olduğunuz teknik işlemlerden kaynaklanabilir. Örneğin sizin yeterli bilgiye sahip olmadan ya da merdiven altı bir firmanın yapmış olduğu ekran değişimleri sonucu iPhone 5 üst tuş zarar görebilir. Tuş yerinden oynadığı için bilinçli olmayan birisi power tuşunu kolaylıkla takamaz ve bu kullanıcı için bir işkence haline gelir. iPhone akıllı cep telefonlarınız da yapılacak işlemler için muhakkak alanın da uzman Apple Teknik Servisi aramanız gerekmektedir.

  iPhone 5 kilit tuşunuz ve farklı arızalarınız için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  iPhone 5 üst tuş değişimi
  iPhone 5 üst tuş değişimi

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here