İPhone 6 Araç Şarjına Takıldıktan Sonra Açılmıyor

  0
  1597
  Rate this post

  İPhone 6 Araç Şarjına Takıldıktan Sonra Açılmama Arızası Tamir Dünyası Cep Telefonu  Tamir Servisi‘nde gün içerisinde yapılmaktadır. İPhone 6 kullanıcısı iseniz, telefonunuz zamanla arızalanabilir. İPhone 6’da karşılaştığımız Genel Arızalar Şunlardır;

  • İPhone 6 Şarj Soketi Arızası,
  • İPhone 6 Batarya Arızası,
  • İPhone 6 Güç Entegre Arızası,
  • İPhone 6 Şarj Entegre Arızası,
  • İphone 6 Anakart Arızası.

  Servisimize gelen çoğunluk İPhone 6 arızaları bu şekildedir. Arızalı telefonunuzu servisimize getirdiğiniz de servis yoğunluğuna göre süresi değişiyor ama aynı gün içerisinde alabiliyorsunuz cihazınızı.

  İPhone 6 cep telefonunuz araç şarjına takıldıktan sonra açılmıyorsa bu entegre arızası olabilir. Anakart arızası olabilir. Servisimizde ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Getirdiğinizde İPhone 6 telefonunuzun neden araç şarjına takıldıktan sonra kapandığını öğrenebilirsiniz.

  İPhone 6 telefonunuzu şarja taktığınız da telefonunuz şarj olmuyorsa, İPhone 6 şarj soketiniz arızalı olabilir. İncelemeden sonra net bir bilgi alabilirsiniz. Şarj soketi yada güç entegresi ile alakalı bir durum olabilir. İPhone 6 telefonunuzun şarj soketini ortalama 1 saat içerisinde onarımını gerçekleştiriyoruz ve size teslim ediyoruz.

  İPhone 6 Araç Şarjı Arızası
  İPhone 6 Araç Şarjı Arızası

  İphone 6 telefonunuz darbe aldı ve açılmıyorsa, Açılmayan İPhone 6 cep telefonunuzun incelemesi teknik servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz. İPhone 6 LCD ekranınızın kırıldığını düşünüyor ve değişimini sağladıysanız, ekran değişiminden sonra İPhone 6 telefonunuz hala açılmıyor görüntü gelmiyorsa, bu Anakart arızası olabilir. İPhone 6 telefonunuz yazılımdan sonra, güncellemeden sonra ya da darbe aldıktan sonra bu arızayı verebilir. İPhone 6 anakart arızasını da servisimiz de çözmekteyiz.

  Arızasını bilmediğiniz, açılmayan iphone 6 telefonunuzun arıza tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  İPhone 6 Araç Şarjına Takıldıktan Sonra Açılmıyor
  İPhone 6 Araç Şarjına Takıldıktan Sonra Açılmıyor

  Biz Tamir Dünyası Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

  Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

   

  Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap: Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  Anadolu Yakası:  Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartalepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No 6/56 (giriş kat) BAKIRKÖY / İSTANBUL

  Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

  Cumartesi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here