iPhone 6 Ekran Çıtası Değişimi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz oy verilmemiş)
Loading...

iPhone 6 telefonunuz düşmeden sonra hasar aldı ve ekranla kasa arasında bir açılma oluştu. Lcd ekran kasadan ayrılmış durumda ve oynuyor.Bu açılan aralık sizi korkutmasın. Sadece ÇITA değişimiyle sorununuzu çözebiliriz.

Çıta değişimi iphone 6  ön cam değişimi yada ekran değişiminden farklı bir şekilde sadece orta tutucu çıtanın değişmesiyle çözümlenmektedir.Bu çıta ön cam ve kasayı birbirine sabitlemekte kullanılan bir parçadır.

Hasar gören ÇITA yaklaşık 1 saat gibi kısa sürede değişip aynı gün içerisinde orjinali gibi sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tamirdünyası ekibini arayarak bizlere ulaşmak.

 

iphone-6-cita-atmasi
İPHONE 6 EKRAN VE KASANIN AÇIKLIĞI

Iphone 6 çıta değişimi tamirdünyası farkı ile sadece 80  tl ödeyerek telefonuzu eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonunuz garanti kapsamında ise yetkili servislerden birisine götürebilir,yada Apple Akasya yada Apple Zorlu Center mağazalarından randevu alarak garanti kapsamında onarım sağlamaktadır.

Özel servislerinde yapılan işlemler sonucunda telefonunuz garanti kapsamından çıkmaktadır.

İPhone 6 Plus Ekran Değişimi
İPhone 6 Plus Ekran Değişimi

6 YORUMLAR

  1. Benim ekran kırılmıstı kaskoya verdim geldi be kasa yamuklugu yüzünden böyle bir açıklık mevcut ben de bu durumdan rahatsızım eğer sadece çitayla halloluyor ise göndermek istiyorum

    • Merhablar ekran ile kasa arası açık ise sedece çıta değişimi yeterli olur.Daha detaylı bilgi almak için 0216 387 65 55 i arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.