İPhone 6 Dokunmatik Çalışmıyor Arızası

  4
  2492
  Rate this post

  İPhone 6 Dokunmatik Çalışmıyor Arızası ve çözümü Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisinde gerçekleşmektedir.

  İPhone 6 Dokunmatik Arızası
  İPhone 6 Dokunmatik Arızası

  APPLE yeni amiral gemisi olan İPhone 7’yi tanıttı. İPhone 7 özellikleri ve tasarımıyla şuan gündemde olsa da Apple, İPhone 6 ve İPhone 6 Plus kullanıcıların dokunmatik (touch ic) çalışmıyor şikayetleri ile uğraşmakta. Apple, İPhone 6 serisinin dokunmatik arızalarına çözüm bulamazsa İPhone 7 için pek bir rağbet görmeyecek gibi.

  İPhone kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardan birisi olan Dokunmatik arızası donanımsal ya da yazılımsal olabilir.  Cep telefonunuz düşme, çarpma, darbe, sıvı teması vb. kullanıcı hataları yüzünden dokunmatiğiniz çalışmaya bilir. Bu İPhone 6 cep telefonunuz için donanımsal bir bir sorundur. İPhone 6 dokunmatik arızası için öncelikle yapılabilecek işlem orijinal olarak Ekran Değişimi gerçekleştirmektir.

  İPhone 6 Dokunmatik Arızası ekranınızın içinde bulunan çatlaklardan dolayı veya ekran dokunmatik soketinizin yerinden oynaması sonucu da olabilir. Cihazınız sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servisimiz de incelemeye alınır. Servisimiz de ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır.

  Dokunmatik arızası bulunan İPhone 6 cep telefonunuz da inceleme sonucu iç ekranda, dokunmatik alanın da, sıvı temasından vb. sonucu dokunmatiğinizin çalışmadığı tespit edilirse İPhone 6 Ekran Değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için İPhone 6 Ekran Değişimi yazımızı okuyabilirsiniz.

  İPhone 6 Touch İc
  İPhone 6 Touch İc

  İPhone 6 TOUCH İC arızasını gidermek için ekran değişimi yaptırdınız. Fakat ekran değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik arızanız devam ediyorsa bu bir touch ic sorunu olabilir.  Tamir Dünyası olarak gelişen teknolojiyi her zaman odak noktası olarak belirlemiş, uluslar arası alanda da gsm sektöründe ki gelişmeleri yakından takip ederek tüm teknik personeli marka standartlarında teknik onarım yapabilecek şekilde geliştiren, ülkemizdeki en büyük Arge laboratuvarına sahip cep telefonu teknik servislerinden biridir.

  Dokunmatik arızası olan cep telefonunuzu teknik servisimize gönderdiğiniz, servise, mağazaya bıraktığınız cihazları online olarak  takip edebilir. Anlık durumdan haberdar olabilir, SMS ve Mail ile bilgilendirilirsiniz.

  İPhone 6 Dokunmatik Çalışmıyor Arıza Çözümü
  İPhone 6 Dokunmatik Çalışmıyor Arıza Çözümü

  Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

   1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  Cihaz onarımı gerçekleştikten sonra hesap bilgilerimizi yolluyoruz, sizde ödemeyi yaptıktan sonra kargonuz yola çıkmaktadır.

  Yurtiçi Kargo Kodumuz;

  265396767 – bu kargo kodunu verdiğinizde adres bilgilerimiz otomatik sistemlerde çıkmaktadır ve sadece gnderirken ücretsiz gönderim yapabilmektesiniz.

  ADRES:

  Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No 6/56 (giriş kat) BAKIRKÖY / İSTANBUL

  Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

  Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

   
   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here