iphone-6plus-cam-degisimi

iPhone 6 Plus Cam Değişimi – 149 TL

iPhone  6 Plus Ön Cam Değişimi

iphone 6 Plus Cam Değişimi fiyatı 149 TL ile Kampanyaya girmiştir.

iPhone 6 plus telefonunuzun ekranı üzerindeki kırılan ön cam değişim işlemidir. iPhone 6 plus ön cam değişimi yapılırken iphone 6 ile aynı aşamalardan geçmektedir.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI KARTAL ŞUBEMİZ ve

İSTANBUL AVRUPA YAKASI BAKIRKÖY ŞUBELERİMİZ ile hizmetinizdeyiz.

ŞEHİR DIŞINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE SİGORTALI GÜVENLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

iPhone 6 Plus (5.5″) Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın. 500 600 TL yüksek ücretler ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

iPhone 6 Plus ön Cam Değişimi servislerimizde Profesyonel ekiplerimiz ve makinelerimiz ile Sorunsuzca yapılmaktadır.  Bu işlem 1-2 saat gibi kısa bir zamanda yapılmaktadır.

iPhone 6 Plus Cam Değişim Fiyatı

iPhone 6 plus cam değişim fiyatı 149₺ ‘dir. Piyasada Cam değişimin yapacak teknolojiye ve tecrübeye sahip olmayan servisler bu işlemin yapılmadığını ekran değişmesi gerektiğini söylemekte ve 500 600 TL ücret talep etmektedirler. Tamir Dünyası imkansız denilen birçok şeyi gerçekleştirebilecek  ARGE’ ye ve teknolojiye sahiptir.

iPhone Cam Değişimi‘ni Türkiye’de ilk ve Tek Yapan Profesyonel Servis

iPhone Cam Değişimi ‘ni Türkiye’de ilk defa yapan Profesyonel Servis Tamir Dünyası’dır. Uzak Doğu ülkelerinde sürekli bulunan birimlerimiz yapılan tüm yenilikleri ve Teknolojiyi hemen Türkiye’de bulunan Tamir Dünyası Servislerine taşımaktadırlar. Bir çok yeniliği de ARGE ekibimiz dünyada ilk olarak geliştirmektedir.

iPhone 6Plus  iphone serisinin amiral gemilerinden biri olan ,büyük boyutlu telefonudur. iphone 6plus ekranınız kırıldı ve ekranda görüntü var kullanabiliyorsanız ekran değiştirmek yerine sadece iphone 6plus ön cam değişimi, yani lens değişimi yaptırarak telefonunuzun ekranındaki çatlağı giderilebilir ilk günkü orjinalliği ne kavuşturabilirsiniz.

Ekran değişimi çok yüksek maliyetli bir işlemdir biz Tamir dünyası olarak iphone 6Plus ekran değişimi yerine yaptığımız servis yatırımları ve kullandığımız OCA TEKNOLOJİSİ ile ön cam değişimi yapıyoruz ve sizi yüksek maliyetlerden kurtarıyoruz.

iPhone 6 Plus Ekran mı Kırıldı? Görüntü yok mu? Dokunmatik çalışmıyor mu?

Eğer cihazınızın kullanımında sorun yaşıyorsanız ekran mürekkeplenmesi gibi kırılma hataları yaşıyorsanız, komple iphone 6 Plus LCD Ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Ekran değişimi için aşağıdaki konuya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilir daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

iphone 6 Plus Cam Değişimi

iphone 6 Plus Cam Değişimi

iphone 6 Plus Ekran değişimi fiyatı

iPhone 6 Plus Cam Değişimi tamir dünyasında.

 

Biz Tamir Dünyası Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki iPhone 6 Plus Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

2- 900 1000 TL ekrana ödemek yerine 149 TL ye daha orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

Yapılan işlemler, Toz almaya – Sensör Hatasına– Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz

Cam değişimi Sonrası 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir. istenildiği takdirde 50 TL değerindeki Kırılmaz Cam Jelatin 25 TL ye takılmaktadır.

Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.

Toplamda 3000 in üzerinde cam değişimi yapmış bulunmaktayız.

Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

tamir-dunyasi

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

 

1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

ADRES;
Avrupa Yakası: Kartepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No 6/56 (giriş kat) BAKIRKÖY / İSTANBUL

Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)