iPhone 6s Plus Kamera Camının Değişimi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz oy verilmemiş)
Loading...
iphone-6s-plus-arka-kamera-caminin-degisimi
iPhone 6s Plus Kamera Camının Değişimi

iPhone 6s Plus Kamera Camının Değişimi uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından 1-2 saat gibi kısa sürede yapılabilmektedir. iPhone 6s Plus akıllı cep telefonunuzu düşme, çarpma ve darbeden dolayı arka kamera camını çatlatmış ya da kırmış olabilirsiniz. iPhone 6 serisinde arka kamera kısmı çıkıntılı olduğundan düşme sonucu arka kamera camınız çok kolay zarar görür.

iPhone 6s Plus kamera camının değişimi komple kamera değişiminden farklıdır. Eğer akıllı cep telefonunuzun kamerası sorunsuz çalışıyorsa sadece kamera camı değişimi yaparak sizi komple kamera değişim masrafından kurtarıp masrafınızı minimize ediyoruz.

iPhone 6s Plus Kamera Camının Değişimi Fiyatı 200 TL dir. 

iPhone 6s Plus kamera camı
iPhone 6s Plus kamera camı

iPhone 6s Plus arka kamera camı değişimi %100 orijinal olarak yapılmaktadır. Orijinal olmayan değişimlerden dolayı cep telefonunuz da entegre arızaları baş gösterir. iPhone 6s plus kamera entegre sorunu maalesef kolay bir şekilde yapılmamaktadır daha zahmetli ve uzun bir işlemdir.

iPhone 6s Plus akıllı cep telefonunuzun kamerasında sorunlar yaşıyorsanız yani bulanık çekme, odaklama sorunu, kameranın siyah çekmesi vb. durumlar söz konusu ise komple orijinal 6s plus kamera değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

iPhone 6s plus cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız Tamir Dünyası Apple Teknik Servisimize gelerek ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ yaptırabilirsiniz. Değişen parça ve onarımlar için kullanıcı hatası olmadığı sürece 6 AY GARANTİ verilmektedir.

iPhone 6s Plus Kamera Camı Değişimi
iPhone 6s Plus Kamera Camının Değişimi

Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

Adres Bilgilerimiz

Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.