iPhone 6S Plus Ön Cam Değişimi

  0
  2324
  Rate this post

  iPhone 6S Plus Ön Cam Değişimi

  iPhone 6S Plus Ön Cam Değişimi servislerimizde Profesyonel ekiplerimiz ve makinelerimiz ile Sorunsuzca yapılmaktadır.  Bu işlem 1-2 saat gibi kısa bir zamanda yapılmaktadır.

  iPhone 6S Plus Cam Değişim Fiyatı

  iPhone 6s plus cam değişim fiyatı 299₺ ‘dir. Piyasada Cam değişimin yapacak teknolojiye ve tecrübeye sahip olmayan servisler bu işlemin yapılmadığını ekran değişmesi gerektiğini söylemekte ve 800 900 TL ücret talep etmektedirler. Tamir Dünyası imkansız denilen birçok şeyi gerçekleştirebilecek  ARGE’ ye ve teknolojiye sahiptir.

  iPhone Cam Değişimi‘ni Türkiye’de ilk ve Tek Yapan Profesyonel Servis

  iPhone Cam Değişimi ‘ni Türkiye’de ilk defa yapan Profesyonel Servis Tamir Dünyası’dır. Uzak Doğu ülkelerinde sürekli bulunan birimlerimiz yapılan tüm yenilikleri ve Teknolojiyi hemen Türkiye’de bulunan Tamir Dünyası Servislerine taşımaktadırlar. Bir çok yeniliği de ARGE ekibimiz dünyada ilk olarak geliştirmektedir.

  iPhone 6S Plus  iphone serisinin amiral gemilerinden biri olan ,büyük boyutlu telefonudur. iphone 6S plus ekranınız kırıldı ve ekranda görüntü var kullanabiliyorsanız ekran değiştirmek yerine sadece iphone 6s plus ön cam değişimi, yani lens değişimi yaptırarak telefonunuzun ekranındaki çatlağı giderilebilir ilk günkü orjinalliği ne kavuşturabilirsiniz. Ekran değişimi çok yüksek maliyetli bir işlemdir biz Tamir dünyası olarak 6S Plus ekran değişimi yerine yaptığımız servis yatırımları ve kullandığımız OCA TEKNOLOJİSİ ile ön cam değişimi yapıyoruz ve sizi yüksek maliyetlerden kurtarıyoruz.

  DEĞİŞEN KOMPLE EKRAN DEĞİLDİR SADECE ORJİNAL ÖN CAMDIR(YANİ LENS) aşağıda resimde yer almaktadır. Doğal olarak sizin Orjinal Ekranınız yine aynı şekilde kalacak, sadece kırık olan ön camınız değişecektir. iphone 6s plus ekran camı değişimi yapılacaktır.

  iphone 6s plus orjinal ekran camı

  İSTANBUL DIŞI GÖNDERİLER İÇİN ;

  YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİM

  FİRMA KODU  : 265396767 Tamir Dünyası

  Havale yada Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

  Servis Noktalarımız ;

  KARTAL   MERKEZ SERVİS

  BAKIRKÖY TEKNİK SERVİS

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here