iPhone 6s Plus Şarj Olmuyor

  0
  1552
  Rate this post
  iPhone 6s Plus Şarj Olmuyor
  iPhone 6s Plus Şarj Olmuyor

  iPhone 6s Plus Şarj Olmuyor, iPhone 6s Plus şarj çabuk bitiyor, iPhone 6s plus şarj dolmuyor arızası yaşıyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisimizde bu işlem Orijinal olarak gerçekleşmektedir.

  iPhone 6s Plus şarj olmuyor arızası donanımsal ya da yazılımsal olabilir. Öncelikle bilinçli bir kullanıcı olarak cihazınızı incelemeniz gerekmektedir.

  iPhone 6s Plus şarj olmuyor arıza sebeplerinden ilki şarj soketi olabilir. Öncelikle cihazınız için yapmanız gereken orijinal şarj kablo ve şarj adaptörü ile şarj etmeyi denemektir. iPhone serilerinin hemen hemen hepsinin şarj kablosu seçtiğini biliyorsunuzdur. %100 orijinal olmayan şarj aletleri maalesef telefonunuzu şarj etmez aksine ilerleyen zamanlar bir şarj entegre arızasına sebep olabilir. Orijinal şarj kablosu denediğiniz halde telefonunuz şarj olmuyorsa şarj soketinden kaynaklanan bir sıkıntı olabilir. Tamir Dünyası Apple Teknik Servisimiz de orijinal iPhone 6s Plus şarj soket değişimi gerçekleşmektedir. Kartal yada Bakırköy de bulunan şubelerimizden birine gelerek sadece 40 dk – 1 saat gibi kısa sürede telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

  iPhone 6s Plus Şarj Soket Değişimi Fiyatı – 140 TL dir.

  iphone-6s-plus-sarj-soket-degisimi
  iPhone 6s Plus Şarj Soket Değişimi

  iPhone 6s Plus akıllı cep telefonunuz soket değişimi sağlandığı halde şarj olmuyor arızası devam ediyorsa bu bir şarj entegre arızası olabilir. Cihazınızı antistatik bir ortamda inceleyip test etmemiz gerekmektedir. Esd koruma donanıma sahip personellerimiz tarafından labaratuarımız da yapılacak işlem ile daha sağlıklı bilgiye sahip olup yol izleyebilirsiniz.

  iPhone 6s Plus şarj entegre arızası neyden kaynaklanır?

  Akıllı cep telefonunuzun yaşatmış olduğu şarj sorunları tamamen kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Orijinal olmayan şarj aletleri kullanarak telefonunuz da şarj entegresi yaşanması oldukça mümkün. Aynı zaman da orijinal olmayan batarya değişimi sağlamanız, yada herhangi bir donanımsal bilgiye sahip olmadan ekran değişimi sırasında yaşanabilecek bir sorundur şarj entegresi. iPhone 6s plus cep telefonunuzun şarjı %15 olmadan şarja takmanız aynı zaman da telefonunuz şarjda iken sürekli kullanmanız durumunda hem şarj entegre arızasına yol açmış olursunuz hemde telefonunuzun pil ömrünü minimize etmiş olursunuz. iPhone 6s Plus telefonunuz da yaşanabilecek şarj sorunları tamamen yanlış kullanımdan kaynaklanmaktadır. iPhone 6s Plus şarj entegresi arızası yaşıyorsanız orijinal entegre değişimi sağlamanız gerekmektedir.

  iPhone 6s Plus Şarj Entegre Değişimi Fiyatı için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  iPhone 6s Plus Şarj Entegresi
  iPhone 6s Plus Şarj Entegresi

  iPhone 6s Plus şarj olmuyor arızası yaşıyorsanız servisimiz de ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ yaptırarak durum hakkında doğru bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here