iPhone 7 Kırık Ekran Tamiri

  0
  421
  Rate this post

  iPhone 7 Kırık Ekran Tamiri

  iPhone 7 Kırık Ekran Tamiri Orijinalliği bozulmadan servisimizde yapılmaktadır. Peki biz bu işi nasıl yapıyoruz? Tüm Merak ettiklerinizi bu yazımızda analatacağız. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yorum olarak veya Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

  iPhone 7 ön Cam Değişimi ;

  iPhone 7 ön cam değişimi ni Türkiye’de ilk yapan Servis olma unvanına sahip olduğumuz gibi Türkiye’ye ilk Cam değişimini ve Makinelerini getiren şirketiz. Piyasada çoğu teknik servis cam değişimi yapamadığı gibi internette Cam değişimi reklamları vermekte ve müşteri ilgili kişilere gittiğinde müşterinin orijinal ekranını alıp , yan sanayi sıfır ekran takmaktadırlar. Bu şekilde bir çok müşteri mağdur olmuştur.

  iPhone 7 Jet Black ön cam değişimi: 199TL

  iphone 7 Red ön Cam değişimi: 199 TL

  iPhone 7 Cam Değişim Fiyatı ;

  iPhone 7 cam değişim fiyatı 199 TL’dir. Güncel fiyat ve Yoğunluk bilgisi için bize 0545 387 65 55 numara whatsapp kanalı üzerinden veya 02163876555 – 05412528633 numaralardan telefon ile ulaşabilirsiniz.

  iPhone 7 cam kırıldı veya çatladı ise komple ekran değişimi yaptırmanıza GEREK YOKTUR. Sadece ön cam değişimi ile daha uygun maliyetlerle Orijinalliğini koruyarak onarıyoruz.

  Peki iPhone 7 Ön Cam Değişiminin Faydaları Nedir?

  – iPhone 7 cam değişiminde öndeki kırık camı sökerek Fabrikasyon makineler ile yenisini Pressliyoruz. Sizin Orijinal Görüntü veren Dokunmatik işleyen iç LCD Ekranınız aynı şekilde kalıyor. Bu yüzden Komple Piyasa ürünü LCD ekranı değişmediği için  orijinal ekranla cihaz kullanılmaya devam edeceksiniz.

  – Dokunmatik katmanı değişmeden, hiçbir elektronik bağlantısı bulunmayan sadece ön cam değişmekte olduğundan orijinal dokunma hassasiyeti devam eder. Hiçbir kayıp yaşanmaz.

  – Orijinal kulaklık ızgaraları kullanıldığı için ses kaybı ahize kısıklığı yaşanmaz.

  – Güçlü Orijinal ve kaliteli Ekran çerçevesi(Çıta) kullanıldığından LCD Ekran Kasaya tamamen kilitlenir.

  – Orijinal kalitedeki ön cam ile ne aydınlık (ışık) sorunu ,nede görüntü kaybı yaşanmaz.

  – Yapılan cam değişiminde hiç bir bilgi silinmez. Veri kaybı yaşamazsınız.

  – Parmak izi okumuyor gibi sorunlar yaşanmaz

  – Ekran değişimi sırasında cihazda hiçbir veri kaybı yaşanmaz.

  Tamir Dünyası 14 yıldır müşterilerine güler yüzlü ve samimi hizmet veren Türkiyede Cep telefonu tamiri ,ekran ve cam değişiminde herzaman öncü olan  işini profesyonel bir şekilde yapan güvenilir bir şirkettir.

  Tüm işlemler fabrikasyon ve endüstriyel makineler ile uzman teknisyenlerimiz tarafında yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız. İstanbul içi servisimize gelerek bizimle tanışabilir , çayımızı kahvemizi içebilirsiniz. Uzakta olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo imkanı bulunmaktadır. Yurt içi kargo ile 265396767 anlaşma kodu ile ücretsiz gönderebilirsiniz. iPhone 7 ön cam değişimleri 1-2 saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır.Bu süre teknik servisimizin yoğunluğuna göre değişmektedir gelmeden önce bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

  Not : Servislerimize geldiğinizde Tabelamızda Tamir Dünyası logosunu görmeden girmeyiniz. Markamızın bilinirliği arttığı için bir çok firma taklit etmekte , hatta kendilerinin Tamir Dünyası olduğunu söylemektedir. Tabelamızda LOGO’muzun olmadığı yerlere itibar etmeyiniz. SİZLERİ SERVİSİMİZE BEKLİYORUZ.

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here