iPhone 7 Matkapla Kulaklık Girişi Açmak

  0
  1670
  Rate this post

  iPhone 7 Matkapla Kulaklık Girişi Açmak 🙂

  iPhone 7 Matkapla Kulaklık Girişi Açmak, Apple‘ın yeni amiral gemisi olan iPhone 7 de bilindiği üzere 3.5 mmlik kulaklık girişi bulunmamaktadır.  Apple tasarım açısından bunu ne kadar uygun görse de bu durum iPhone kullanıcılarının pek hoşuna gitmiş gözükmüyor. Durum öyle ki iPhone 7 kulaklık girişi olmaması bazı espritüel arkadaşlar tarafından çözüm yolu bulundu. iPhone 7 kulaklı girişi açmanın yolu aşağıda ki video da.

  iPhone 7 kulaklık jack girişi için TechRax ekibinin çekmiş olduğu video dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda. iPhone 7 matkapla kulaklık girişi açma ciddiye alan kullanıcılara sesleniyoruz, iPhone 7 kulaklık jack girişi açılmamaktadır!  iPhone 7 için yapacağınız bu tip işlem telefonunuzu geri dönüşü olmayan sorunlara sürükleyebilir.

  iPhone 7 matkapla kulaklık girişi açmak telefonunuzun öncelikle kasa ve ekranına sonra işlemciliğine büyük zarar verir.

  iPhone 7 Matkapla Kulaklık Girişi Açmak
  iPhone 7 Matkapla Kulaklık Girişi Açmak

  Apple müzik tutkunu kullanıcılarını düşünmüş olacak ki kullanıcılar için şarj cihazlarının girişi olan Lightning connektör ile kulaklıklarını kullanabilecekler. iPhone 7 cep telefonunuzu hem şarj edip hem kulaklıkla müzik dinlemek istiyorsanız, Apple size kutu içerisinde yine bir adaptör daha veriyor.

  Umarız iPhone 7 matkapla kulaklık girişi açmayı denememişsinizdir 🙂 .

  [slogan]UYARI : iPhone 7 nize kulaklık girişi açayım derken ,ekranı yada ön camı kırmamaya özen gösteriniz,şuan iPhone 7 Ön Cam Değişimi yapılamıyor[/slogan]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here