iPhone 7 Plus Kulaklık Sesi Az Geliyor

  0
  8427
  Rate this post

  iPhone 7 Plus Kulaklık Sesi Az Geliyor

  iPhone 7 Plus Kulaklık Arızası
  iPhone 7 Plus Kulaklık Arızası

  iPhone 7 plus kulaklık sesi az geliyor çözümü, Tamir Dünyası Cep Telefonu Apple Teknik Servisi‘mizde Orijinal olarak değişimi gerçekleşmektedir.

  iPhone 7 Plus Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Apple‘nin yeni amiral gemisi olan ve Türkiye’de satışa sunulan 7 Plus cep telefonunuzun kulaklık sesinde sorun yaşıyor olabilirsiniz. iPhone 7 Plus kullanıcısı bir arkadaşımızdan bu sorunu yaşadığına dair bir mesaj aldık. Öncelikle ilk yapmanız gereken telefonunuzu test etmektir.

  iPhone 7 Plus cep telefonunuzun Ayarlar -> Genel -> Erişilebilirlik -> İşitme Cihazları ->İşitme cihazı modunu aktif hale getirip ses seviyesini yükselttiğinizde sorun çözüme kavuşabiliyor.

  iPhone 7 Plus cep telefonunuza bu işlemi yaptığınız halde kulaklık sesiniz aynı şekilde az geliyorsa bu bir Kulaklık Arızası olup değişim yaptırmanız gerekmektedir. iPhone 7 Plus Kulaklık Arızası için orijinal değişim yaptırmanızı öneririz. Yan sanayi ürünler cep telefonunuz da dönüşü olmayan sorunlara yol açabilmektedir.

  iPhone 7 Kulaklık Sesi Az Geliyor arızasını Apple Teknik Servisi‘mizde %100 orijinal olarak çözüme kavuşturup kullanıcı hatası olmadığı sürece 6 AY GARANTİ vermekteyiz!

  iPhone 7 Kulaklık Arıza Fiyatı – 200 TL dir.

  iPhone 7 cep telefonunuzun kulaklık arızası ve diğer arızaları için müşteri temsilcimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

  iPhone 7 Plus Kulaklık Sesi Az Geliyor
  iPhone 7 Plus Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Yakın olduğunuz firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 1-2 saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY/İSTANBUL

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here