iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus ön cam değişimi servislerimizde Orjinal Ekranınız kullanılarak en son teknoloji Fabrikasyon makineler ile yapılmaktadır.

iPhone 7 Plus ön cam değişim fiyatı 249₺’dir.

iPhone 7 Plus Kırık ön Cam Değişimi sadece Tamir Dünyasında;

iPhone 7 Plus telefonunuzun ekranı kırıldı fakat tuşlar basıyor ve tüm özellikleri kullanabiliyorsanız,ekran değişimi yaptırmadan yüksek ücretler ödemeden sadece ön cam değişimi yapıldığında telefonunuzu kullanmaya sorunsuzca devam edebilirsiniz.

iphone 7 plus Ön cam kırılması sonucu canınız sıkıldı. Ve Piyasada 1500 1800 TL gibi ekran fiyatları verdiler. Hiç gerek yok. Yüksek maliyetler ödemeden sadece ön Cam değişimini yapabiliyoruz. Yine Türkiyede ilk ve Tek Tamir Dünyasında. Bu işlem sırasında ekran komple değişmez sadece ekranınızın üzerindeki herhangi bir elektronik bağlantısı olmayan Glass (Lens) değişir.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi AR-GE çalışmalarımız sonucu çözülmüştür. iPhone 7 Plus Ön Cam değişimine ait tüm yedek malzemeler stoklarımızda olup, yine Türkiye’de ilk olmanın gururunu yaşıyoruz.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi için sizi servisimize bekliyoruz.

iPhone 7 telefonunuzun ön cam değişimini yapmamız için telefonunuzun aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekir.

  • Hiç bir görüntü kaybı olmamalı , Ekranda mürekkeplenme oluşmamamlıdır.
  • Dokunmatik hassasiyetinde hiç bir kayıp olmamalı, takılma, donma yapmamalıdır.
  • Ekran ışığında problem olmamalıdır.

Kısaca Sadece Ön Camınız kırılmış ise ve iPhone 7 cep telefonunuzu sorunsuz kullanabiliyorsanız iphone 7 cam değişimini gerçekleştiriyoruz.

Ekran değişimi yapıldığında komple öncam ile birlikte yapılmaktadır.Fakat ön cam değişimi sizin kendi ekranınız kullanılarak yapılır. Yani Orjinal Ekranınız , Orjibal olarak kalır. sadece üzerindeki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ön camınızın endüstriyel sistemler ile ekran ayrılıp yeni ön camın fabrikasyon OCA sistemi ile kendi ekranınız üzerine tekrar yapışmasıyla yapılan bir işlemdir.

Yaptığımız işlem Endüstriyel Makinelerle yaptığımız bir işlemdir. Değiştirdiğimiz Ön Cam lar sayesinde cep telefonunuz yeni alınmış gibi olacaktır.

İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz.

iletişim numaramız aşağıdadır,şehirdışı gönderimleriniz için Yurtiçi kargo ile kurumsal anlaşmamız bulunmaktadır,Türkiye’nin her yerinden bize ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.Yurtiçi kargo anlaşma kodumuz 265396767 dir. Sadece bu kod ile herhangi bir Yurtiçi kargo şubesinden ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

iphone 7 ön cam

iphone 7 plus ön cam değişimi

aşğıdaki cam değişim örneği iphone 6 içindir.