iPhone Ön Cam Değişimi

  0
  238
  Rate this post

  iPhone’nizi düşürdünüz veya başka bir şekilde ekranına zarar verdiniz! Normal şartlarda Apple yetkili servisi dahil olmak üzere bir çok teknik servis size komple LCD Ekran değişimi yapılması gerektiğini söyleyecektir.

  Kırık bir akıllı telefona sahip olmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz.

  Biz kendimizi Cep telefonu Estetik uzmanı gibi tanımlıyoruz.

  iPhone ön cam tamiri yapıldığını biliyor muydunuz?

  iPhone telefonunuzda ekranda görüntü var ise ve dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise komple LCD Ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Ekran fiyatının dörtte biri fiyatına Orijinal olarak iPhone ön cam değişimi yapıyoruz. Pürüzsüz fabrikasyon estetik hassasiyetinde işçilik sergiliyoruz.

  Ekran Fabrikalarında Kullanılan Makineler ile Ön Cam Değişimi!

  iPhone ön cam değişimini tamamen En son teknoloji makineler ile gerçekleştiriyoruz. Uzak doğu ülkelerinde (Çin, Taiwan, Kore gibi) sürekli temaslarda bulunuyoruz. Ekran fabrikalarının olduğu bu ülkelerde eğitim alıyor ve üretimde kullanılan makineleri servislerimize kuruyoruz. Bir iPhone ekranının 6 7 kat katmanı bulunmaktadır. Ve bu makineler sayesinde ekranın tüm katanlarına ulaşabiliyor ve değişim sağlayabiliyoruz.

  Bu kadar teknolojik bir yapıya sahip olan Tamir Dünyası ailesi olarak kendimize ve tecrübemize güveniyoruz.

  Yaptığımız ön cam değişimlerini kimse anlayamamakta, biz dahil yaptığımız işi bilgisayar kayıtlarımızdan görmekteyiz. Kendi yaptığımız işçiliği anlayamayacak kadar orijinal ve estetik yapmaktayız.

  Garantili Kırık Ön Cam Değişimi

  Tamir Dünyası servislerinde yapılan Kırık ekran ön cam değişimleri GARANTİLİDİR. Cam değişimi sonrası kesinlikle hava kabarcığı baloncuk oluşması, sensör sorunu, çıta kalkması gibi sorunlar yaşamazsınız.

  Türkiye’de İlk Ön Cam Değişimini Biz Yaptık

  Cam değişimi işini ilk yapan servis olmaktan gurur duyuyoruz. Kendimizi ve personellerimizi sürekli eğittik yeniledik.

  Biz bu işi bilerek yapıyoruz. Yedek parçalarımızın %80’i kendi ithalatımız olup, yurt dışında fiyata göre değil, en kaliteli en sorunsuz orijinal parçaları seçmekte ve ithal etmekteyiz.

  Türkiyenin Her yerinden ÜCRETSİZ KARGO ile Gönderim yapabilirsiniz!

  Tamir Dünyası servislerinin Yurtiçi Kargo ile Kurumsal anlaşması vardır.

  Servisimize her gün düzenli olarak yoğun bir şekilde kargo gelip gitmektedir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz anlaşma kodunu Yurtiçi kargoya verdiğiniz takdirde tüm şirket bilgilerimizi ve servisimize gelen giden kargo sayısını öğrenebilirsiniz.

  Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 265 396 767

  Bu kod ile cihazınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here