iPhone XS Max Ekran Değişimi Fiyatı

  0
  270
  Rate this post

  iPhone XS Max Ekran Değişimi

  Apple’nin yeni amiral gemisi olan iPhone XS Max‘te her ne kadar dayanıklı olsa da, sonuç itibariyle LCD Ekranı veya Ön camı kırılabliliyor.

  Tamir Dünyası Cep Telefonu ekran ve Cam değişimi Tamir merkezi olarak yine bir çok iPhone XS Max ekran değişiminde bulunduk. Müşteri portföyümüzde çok sayıda yurt dışında aktif bulunan kişiler olduğundan, daha Türkiye’de çıkmamış olmasına rağmen yeni model cihazlar sürekli tamire gelmektedir. Yaptığımız işler tamamen bilinçli ve profesyonel yöntemlerle sonuca ulaşmaktadır. Tesadüf deneme yanılma yöntemlerinden ziyade, Tamir Dünyası olarak Çin ve Tayvan gibi uzak doğu ülkelerinde sürekli olarak eğitim almakta makine ve cihazlarımızı yenilemekteyiz.

  Herkes cep telefonunu güvenilir tecrübeli kişilere teslim etmek ister. Bu anlayışla dürüst kaliteli ve eğitimli bir servis hizmeti sağlıyoruz.

  iPhone XS Max Ekran değişimi stok durumuna bağlı olarak 2 saatlik bir süre içerisinde yapılabilmektedir. iPhone XS Max LCD Ekranlarının Orijinal ve A Kalitesi bulunmaktadır. Müşteri tercihine göre 2 çeşit ekranı da tedarik edebilmekteyiz. Müşterilerimize her zaman iPhone XS Max Orijinal Ekran Değişimi ni yaptırmalarını öneriyoruz.

  iPhone XS Max Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı Ne kadar ?

  iPhone XS Max Orijinal ekran değişimi fiyatı için güncel fiyat almalısınız. Stok durumu ve güncel döviz kuruna göre değişim gösterebilmekte olup 0216 387 65 55 / 0545 387 65 55 numaralı telefonlarımızdan hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  iPhone XS Max mobil cihazınız bozulduysa ve şehir dışındaysanız Tamir Dünyası cep telefonu teknik servisine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Cep telefonunuzu göndermek için,anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo Anlaşma kodumuz: 265396767

  Anadolu yakası Kartal adres: Kordon boyu mahallesi, Ankara caddesi, hamam sokak no:30/A Kartal/İSTANBUL  Tel: 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55(Whatsapp konum isteyebilirsiniz.) Bi Kokoreç yanı, Yerli Malları karşısındayız.