Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  0
  1047
  Rate this post

  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Note 4 telefonunuzun kulaklık sesi az geliyorsa Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisimiz de onarımı gerçekleşmektedir. Fiyat ve detaylı bilgi için 0216 387 65 55 i arayabilirsiniz.

  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor
  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor arızanız için 2 çeşit çözüm yolu bulunmaktadır. Note 4 telefonunuz kullanıcı hatasından dolayı yani düşürme, darbe, sıkışma, sıvı teması vb. durumlardan dolayı kulaklık sesiniz arızalanmış olabilir. Sorununuz donanımsal ise kolaylıkla çözümü mevcut. Servisimize geldiğinizde, Note 4 iç kulaklık soket değişimi 30-50 dk da sorununuzu çözerek telefonunuzu orijinal haline getirmekteyiz.Aynı zaman da Note 4 telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız servisimizde ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır.

  Note 4 Kulaklık Soketi
  Note 4 Kulaklık Soketi

  Note 4 kulaklıktan ses az geliyor arızanız yazılımsal olarak da çözülebilmektedir. Eğer telefonunuzun arızası parça değişimden sonra yine devam ediyorsa bu arıza, ses entegre arızası olabilmektedir. Servisimizde gün içerisinde incelemesi yapılarak bilgi verilmektedir. Müşterinin onayı dahilinde cihaz işleme alınabilmektedir. Yapılan işlem ve parçalar %100 orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor
  Note 4 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap: Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatleri içinde 0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

  Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Karaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanıBAKIRKÖY/İSTANBUL

  Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

  Cumartesi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here