Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  0
  1633
  Rate this post

  Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor sorununuzu kısa sürede çözüyoruz!

  note-5-kulaklik-arizasi

   

  Sizlerle daha önce ki konumuz da Samsung Note 5’de Sıklıkla Karşılaştığımız Arızalar incelemiştik. Note 5 arızalarına bir yenisi daha eklendi. Note 5 Kulaklık sesi az geliyor!

   

  Note 5 telefonunuz da kulaklık sesi az geliyor ya da hiç ses gelmiyor sorunu yaşıyorsanız Tamir Dünyası Teknik Servisimiz de bu arızanızı gün içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

   

  Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor Note 5 telefonunuz da ki bu arıza yazılımsal ya da donanımsal olabilmektedir. Kullanıcı hatasından dolayı (çarpma, darbe, sıvı teması vb durumlar) kulaklık sesiniz az gelebilir. Bunun için teknik servisimiz de 1 saat içerisinde kulaklık değişimi sağlayarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

   

  Bunun dışında ikinci seçene olarak yazılım sorununuz olabilir. Note 5 cep telefonunuzun kulaklık değişimini sağladığınız halde sorun hala devam ediyorsa bu bir entegre arızası olabilir. Bu Note 5 yazılım sorunu için öncelikle tekniker arkadaşımızın cihazınızı incelemesi gerekmektedir. Telefonunuzun randıman vermesine bağlı olarak sizlerin onayı dahilinde işleme başlanmaktadır. Servisimiz de ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza bilgisi müşterilerimize verilerek, süre ve fiyat onayı aldıktan sonra cihaz onarım görmektedir. Aynı zamanda servisimize bırakılan cihazınızın onarım hakkında bilgisi için size verilen ‘Servis No’yu girerek online bilgi alabilirsiniz. Cihaz Durumu Sorgulama için TIKLAYIN.

   

  Note 5 telefonunuzun ses ve diğer arızaları için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor
  Note 5 Kulaklık Sesi Az Geliyor

  Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap: Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatleri içinde 0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 

  (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

   

  Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Karaltepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanıBAKIRKÖY/İSTANBUL

  Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

  Cumartesi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here