Samsung A3 2017 Ekran Değişimi

  0
  2672
  Rate this post

  Samsung A3 2017 Ekran Değişimi Orijinal olarak Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisimiz de yapılmaktadır. Samsung A modelinden 3. serisi ile karşımızda. Samsung A310 modelinde hem tasarım hem de teknik özellikleri itibariyle kullanıcılardan genel anlamda olumlu geri dönüşler aldı. A3 2017 için de aynı performansı ve ilgiyi bekliyorlar.

  Samsung A3 2017 cep telefonunuz düşme, çarpma, darbe ve benzeri kullanıcı hataları sonucunda ekranını kırmış olabilirsiniz. Cep telefonunuzun ekranın da görüntü bozukluğu, dokunmatik kaybı, mürekkeplenme veya siyah çizgiler oluşmuşsa A3 2017 cihazınızın, LCD ekranı kırılmış demektir. Siz gözle bakınca ekran üzerinde yani cam da hiçbir kırık görmüyor olabilirsiniz. Öncelikle Cam ve Ekran ayrımını yapmanız gerekmektedir. Akıllı cep telefonları çarpma sonucu bile LCD ekranları zarar görebilir. Bu sebeple yukarıda belirttiğimiz sorunlardan biri dahi Samsung A3 2017 cep telefonunuz da bulunuyorsa Komple Ekran Değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

  Samsung Galaxy A3 2017 telefonunuzun ekranın da görüntü varsa, dokunmatiği sorunsuz kullanabiliyorsanız o zaman sizin sadece ÖN CAM‘ınız kırılmış demektir. Bu sebeple komple ekran değişimi yaparak büyük meblağlar ödemek yerine cam değişimi yaparak telefonunuzu fabrika çıkış haline getirebiliyoruz. A3 2017 Ekran Değişimi yapıldıktan sonra, kullanıcı hatası olmadığı sürece ( çarpma, düşürme, sıvı teması ) tozlanmaya, açılmaya ve sensör hatalarına karşı 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

  Kaliteli, güvenilir ve hızlı Cep Telefonu Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

  Samsung Galaxy A3 2017 cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız servisimizde ücretsiz olarak ARIZA TESPİTİ yapılmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here