Samsung A3 2017 ön Cam Değişimi

  0
  1655
  Rate this post
  Samsung Galaxy a3 2017 a320f ön cam değişimi
  Samsung Galaxy a3 2017 a320f ön cam değişimi

  Samsung A3 2017 ön Cam Değişimi

  Samsung A3 2017 ön Cam Değişimi Tamir Dünyası servislerinde orijinal malzeme ve Fabrikasyon makineler ile yapılmaktadır. Avrupa standartlarında olan servislerimizde bu işlem 1-2 saat gibi bir zamanda yapılabilmektedir.

  Samsung A320f Galaxy A3 2017 cam değişimi Uzak doğu ülkelerinde LCD Ekran fabrikalarının üretiminde geçen aşamalardan geçerek yapılmaktadır.

  Fabrikasyon OCA Vakumlu sistemler ile Ön cam değişimi yapılır.

  Tamir Dünyası Servisleri tecrübesiz bilinçsiz Merdiven altı tamircilerine dur demek için hızla büyümektedir. Tüm yenilikleri önce Tamir Dünyası Türkiyede uygulamaktadır.

  Yoğun ilginize Teşekkür Ederiz. Sizlerle Büyüyoruz.

  Samsung Galaxy A3 2017 Ekran kırıldı ise

  Samsung Galaxy A3 2017 ekran kırıldı ise hiç bir şekilde görüntü yoksa ve telefonunuz kullanılamaz hale geldiyse komple LCD Ekran değişimi yapılması gerekir. Bunun ilgili konuya gitmek için tıklayınız. Samsung A3 2017 Ekran Değişimi Fiyatı

  Samsung Galaxy A3 (2017) cep telefonunuzu düşürdükten sonra açılmama gibi bir arızası varsa teknik servisimize gelerek ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ yaptırabilirsiniz.

  Samsung Galaxy A5 (2017) Ekran Değişimi
  Samsung Galaxy A3 (2017) A320f kırık ön cam Değişimi

  Galaxy A3 2017 Ön Cam Değişimi yapıldıktan sonra, kullanıcı hatası olmadığı sürece  çarpma, düşürme, sıvı teması gibi. Tozlanmaya, açılmaya ve sensör hatalarına karşı 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

  Kaliteli, güvenilir ve hızlı Cep Telefonu Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No:30/A Kartal / İSTANBUL

  Avrupa Yakası Bakırköy Adres – Kartaltepe mahallesi, İncirli Caddesi, Akbulut İş Merkezi yanı Bakırköy / İSTANBUL

  Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl ulaştırabilirim ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek bir kaç saat içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır. Anlaşmalı olduğumuz kodu vererek bize ÜCRETSİZ gönderim sağlayabilirsiniz. YURTİÇİ KARGO KURUMSAL ANLAŞMA KODUMUZ: 265 396 767

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap: Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  Aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here