Samsung Galaxy A3 (2016) Ekran Değişimi 450

  0
  6238
  Rate this post

   

  Galaxy A3
  Galaxy A3

  Samsung Galaxy A3 (2016) ekran değişim Tamir Dünyasında yapılmaktadır.

  Kırılma sonrası oluşan sorunlarda (dokunmatiğin bozulması, ekranda siyah çizgiler, ekranda görüntü gitmesi vs.) komple LCD ekran değişimi gerekmektedir.

  Galaxy A3 telefonunuz da görüntü kaybı yoksa ve dokunmatiğiniz sorunsuz çalışıyorsa, komple ekran yerine ön cam değişimi yaptırmalısınız.

  Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

  A3 (2016) Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz sıfır telefondan farksız görünecektir.

  A3 (2016) orjinal ekran değişimi konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz

  Eğer İstanbul dışındaysanız yada servislerimize gelecek durumda değilseniz yurtiçi kargo anlaşma kodumuz olan 265396767 numarasını şube yada kargo personeline ileterek ücretsiz olarak telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

  Ödeme işlemini kredi kartı veya havale/eft olarak yapabilirsiniz.

  Servisimize gelen cihazınız geliş durumunda ve onarım durumunda ,yetkili arkadaşlarımız tarafından aranarak size bilgi verilmektedir yada telefonunuza gelen servis kodu ile sitemiz üzerinden telefonunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

  Galaxy A3 Ekran Değişimi
  Galaxy A3 Ekran Değişimi

  Ödeme işlemi şubelerde gerçekleşmektedir; servisimize gelen cihazınızın onarım işlemi gerçekleştirdikten sonra sizi arayan yetkililerimiz hesap numaralarını size iletip kargonuzu aynı gün içerisinde size gönderecektir. Tüm süreçlerde 0545 387 65 55 nolu çağrı merkezimizden yada WhatsApp ve Facebook sayfası destek kanallarımızdan bilgi almanız mümkün olacaktır.

  Kargo durumunuzu yurticikargo den takip edebilirsiniz.

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here