Samsung Galaxy A5 (2016) Ekran Değişimi

  9
  4611
  Rate this post

  a5-2

  Samsung Galaxy A5 (2016) Ekran Değişimi Tamir Dünyasında yapılmaktadır.

  Biz bu işlemi endüstriyel makineler ile gerçekleştiriyor ve 6 ay (kullanımdan kaynaklı olmadığı takdir de) garanti süresi veriyoruz.

  Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Samsung Galaxy A5 (2016) ekranınız kırıldı görüntü yok yada lekeler var yada kırık ekranınızda mürekkep dağılmış gibi bir görüntü mevcut ise telefonunuzun ekranının değişmesi gerekmektedir.Tamir Dünyası’na cihazınızı Kartal yada Bakırköy şubelerimizden birine getirerek bu işlemi ortalama servis yoğunluğuna göre 1 ve 3 saat aralığında yaptırmanız mümkün kullandığımız ürünler tamamı ile orjinal ürünlerdir ve kullanıcı hataları hariç(sıkışma,darbe,sıvı temas) gibi durumlar haricinde oluşabilecek ekran sorunlarında ise değiştirdiğimiz orjinal ekranı 6 ay boyunca ücretsiz değişim garantisi ile sunuyoruz.

  a51A5 (2016) Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz sıfır telefondan farksız görünecektir.

  A5 (2016) orjinal ekran değişimi konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz

  Eğer İstanbul dışındaysanız yada servislerimize gelecek durumda değilseniz yurtiçi kargo anlaşma kodumuz olan 265396767 numarasını şube yada kargo personeline ileterek ücretsiz olarak telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

  Ödeme işlemini kredi kartı veya havale/eft olarak yapabilirsiniz.

  Servisimize gelen cihazınız geliş durumunda ve onarım durumunda ,yetkili arkadaşlarımız tarafından aranarak size bilgi verilmektedir yada telefonunuza gelen servis kodu ile sitemiz üzerinden telefonunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

  a8 ön cam değişimi

  Ödeme işlemi şubeler de gerçekleşmektedir; servisimize gelen cihazınızın onarım işlemi gerçekleştirdikten sonra sizi arayan yetkililerimiz hesap numaralarını size iletip kargonuzu aynı gün içerisinde size gönderecektir.Tüm süreçlerde 0850 346 54 95 numaralı çağrı merkezimizden yada WhatsApp ve Facebook sayfası destek kanallarımızdan bilgi almanız mümkün olacaktır.

  Kargo durumunuzu yurticikargo den takip edebilirsiniz.

   

  9 YORUMLAR

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here