Samsung Galaxy A5 Ön Cam Değişimi 239 TL

  0
  1352
  Rate this post

  Samsung Galaxy A5 (2016) telefonunuzun Ön Camı zarar görmüş olabilir. Hiç Dert etmeyin! Cihazınızın ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz. Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz. Stoklarımızdaki Galaxy A5 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz. Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

  Galaxy A5 (2016) telefonunuzu kırdıysanız, cihaz ekranın da bozukluk varsa,  ekran görüntüsü tamamen gittiyse ve dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişimi yaptırmanız gerekecektir. Galaxy A5 ekran değişimi ve detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

  A5 telefonunuzu düşürdüğünüz de, ekran görüntüsü varsa ve dokunmatik çalışıyorsa, cihazınızın LCD ekranı değil, ekran üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ön cam kırık olacaktır. Orijinal ürün kullanmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde cihazınız da geri dönüşü olmayan sorunlar çıkacaktır.

  A5 (2016) cihazınızın kırık Ekran Camını değiştirmek için yetkili servise giderseniz, Samsung yekili servis komple ekran değişimi yapacaktır. Ayrıca Ön Cam kırılması garanti kapsamında  olmadığı için yetkili servis bu durumda size yüksek rakamlarda fatura çıkaracaktır. Durum böyle olunca kimse telefonunun fiyatına yakın ücret ödemek istemez. Tamir Dünyası olarak biz cihazınızın Ön Cam değişimini %100 servis ORJİNAL’i olarak  239  TL ye değiştiriyoruz!

   

  Galaxy A5 2016 Cam Değişimi
  Galaxy A5 2016 Cam Değişimi

  Yapılan Cam değişiminin Avantajları;

  1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

  2-Yüksek meblağlar ekrana ödemek yerine 239 TL ye daha orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

  Yapılan işlemler, Toz almaya – Dokunmatik Hassasiyeti Kaybına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİLİDİR.

  İstenildiği takdirde 50 TL değerindeki Kırılmaz Cam Jelatin 25 TL ye takılmaktadır.

  Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

  Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.

  Toplamda 5000 in üzerinde cam değişimi yapmış bulunmaktayız.

  Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

  Samsung Ön Cam Değişiminde lider olan firmamız Tüm Samsung Modelleri Ekran Ön Camlarını değiştirebilmektedir.Diğer modellerimiz için burayı ziyaret edebilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

  Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 27 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

  Cevap:Kredi kartı,  Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

  HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

  ADRES:

  Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

  Avrupa Yakası: Kartepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No 6/56 (giriş kat) BAKIRKÖY/ İSTANBUL

  Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

  Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

  Şirketimiz Bünyesinde bulunan www.Modaticaret.com sanal mağazamızdan Samsung Galaxy S4 Aksesuar Çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here