Samsung Galaxy A8 (2016) Ekran Değişimi

  0
  2853
  Rate this post

  Samsung-Galaxy-A8-Review-TISamsung Galaxy A8 (2016) ekran değişim Tamir Dünyasında yapılmaktadır.

  Ekranda kırılma, çatlama, ezilme, darbe görme vb. kazalar sonucunda zarar gören LCD ekranınızı Tamir Dünyası olarak sadece 1-2 saat süren bir işlem süresi ile sorununuzu çözüyoruz.

  Yapılan işlemden sonra kullanımdan kaynaklı olmadığı sürece 6 ay garanti veriyoruz.

   Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle ile iletişime geçiniz.

  Eğer İstanbul dışındaysanız yada servislerimize gelecek durumda değilseniz yurtiçi kargo anlaşma kodumuz olan 265396767 numarasını şube yada kargo personeline ileterek ücretsiz olarak telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

  Ödeme işlemini kredi kartı veya havale/eft olarak yapabilirsiniz.

  Servisimize gelen cihazınız geliş durumunda ve onarım durumunda ,yetkili arkadaşlarımız tarafından aranarak size bilgi verilmektedir yada telefonunuza gelen servis kodu ile sitemiz üzerinden telefonunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

  KIRMIZI

  Ödeme işlemi şubelerde gerçekleşmektedir; servisimize gelen cihazınızın onarım işlemi gerçekleştirdikten sonra sizi arayan yetkililerimiz hesap numaralarını size iletip kargonuzu aynı gün içerisinde size gönderecektir.Tüm süreçlerde 0850 346 54 95 nolu çağrı merkezimizden yada WhatsApp ve Facebook sayfası destek kanallarımızdan bilgi almanız mümkün olacaktır.

  Kargo durumunuzu yurticikargo den takip edebilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here