Samsung Galaxy J7 Şarj Olmuyor Arızası

Samsung Galaxy J7 Şarj Olmuyor Arızası Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisi‘mizde yapılmaktadır.

Samsung Galaxy J7 Şarj Arızası
Samsung Galaxy J7 Şarj Arızası

Samsung J7 cep telefonunuz da zamanla şarj arızası yaşayabilirsiniz. J7 telefonunuz şarj olmuyorsa, şarjı çabuk bitiyor ve şarjı olduğu halde birden bitip kapanıyorsa öncelikle orijinal Samsung Şarj Kablosu denemelisiniz. Telefonunuz yine aynı sorunları veriyorsa servisimiz de arıza tespiti ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gün içerisinde incelenip bilgisi verilmektedir.

Samsung J7 telefonunuz da oluşabilecek arızalardan en yaygını Şarj Soket Arızasıdır. J7 telefonunuz şarj olmuyor ise bu soketinizin arızalandığı anlamına gelebilir. Telefonunuz için her şeyi denediniz, orijinal kablo bile kullandınız fakat hala şarj olmuyorsa soketiniz arızalı olabilir. Samsung J7 Şarj Soketi Değişimi servisimiz de 1-2 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bir diğer arıza da Şarj Entegre Arızasıdır. Samsung J7 şarj olmuyor , J7 şarj almıyor , J7 şarj tutmuyor gibi şikayetlerinizin kaynağı genel anlamda şarj entegresi olmaktadır.  J7 telefonunuz denenen her şeye rağmen şarj sorununu tekrar yaşıyorsanız bu bir Entegre Arızası olabilir. Bunun için cihazınızı teknik servisimize getirip inceleme altına aldırmanız gerekmektedir. J7 Şarj Entegre Arızası ortalama 2 – 6 saat aralığında sürmektedir.

j7-entegre
J7 Şarj Entegresi

Samsung J7 Şarj Entegre Arızası niçin ve neden olur?

Bu gibi sorunlara orijinal olmayan şarj kabloları, şarj başlıkları, yüksek voltaj ve orijinal olmayan kötü kullanılan piller sebep olmaktadır. İhraç ettiğimiz J7 Entegreleri, yukarıda ki örnek resimdeki gibi küçük parçaları endüstriyel makineler kullanarak onarımını gerçekleştiriyoruz. 

Samsung J7 cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız, müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Samsung J7 Şarj Olmuyor
Samsung J7 Şarj Olmuyor

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

 1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

ADRES:

Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

Avrupa Yakası: Kartepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi No 6/56 (giriş kat) BAKIRKÖY / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)