Samsung Galaxy Note 5 Ekran Camı Değişimi

Samsung Galaxy Note5 telefonunuzun ekranı kırıldıysa görüntü var ,kullanabiliyor durumda iseniz aslında ekran değşimi yapılmasına gerek olmadan sadece dokunmatik orjinal ön cam değişimi yaparak sizi yüksek maliyetlerden kurtarıyoruz.Note 5 ekran camı değişimi OCA sistemi ile fabrikasyon şeklinde yapılmaktadır.
Tamir Dünyası’nda NOTE 5 Ekran Camı Değişimi servis süresi ortalama 1-2 saat aralığında servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.Galaxy Note 5 ön cam değişimi yaptığımız müşterilerimize kırılmaz ekran koruyucu cam hediye olarak verilmektedir.

Değişen parça kırık ekranınız değildir.Ekranınız üzerindeki OCA maddesi ile yapıştırılmış olan ÖN CAM yani lens tir.Kırık ekranınız üzerindeki cam (lens) sökülerek orjinal samsung note 5 ön cam lensi ile değişimi yapılmaktadır.Kendi ekranınız kullanıldığı için telefonunuz orjinal durumunda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.Firmamızda kullanılan tüm cep telefonu teknik parçaları orjinal ürünlerdir.Telefonunuzun ekran camı değişmeyis sadece öncam (lens değişimi) yapıldığında toz alma, kabarcık ve benzeri arızalar için 6 ay garanti verilmektedir.Ayrıca kırılmadığı sürece ön camınız 6 ay garanti  kapsamındadır.

Samsung Galaxy NOTE 5 Ekran Camı Değişimi
Samsung Galaxy NOTE 5 Ekran Camı Değişimi

Samsung Galaxy Note 5 telefonumun ekranı çatladı görüntü var size nasıl gönderebilirim ?

YURTİÇİ KARGO KURUMSAL ANLAŞMA KODUMUZ : 265396767 BU KODU ALICI ADI OLARAK HERHANGİ BİR YURTİÇİ KARGO ŞUBESİNE İLETTİĞİNİZDE ÜCRET TELEFONUNUZU SERVİSİMİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ. 11:00!A KADAR SERVİSİMİZE ULAŞAN CİHAZLAR AYNI GÜN KARGOLANIR.

 

Diğer tüm Samsung modelleri cam değişim ücretleri için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

SAMSUNG S4 EKRAN CAMI DEĞİŞİM FİYATI 129 TL DİR.