Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi

  0
  801
  Rate this post
  Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi
  Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi

  Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi servisimiz de uzman ekibimiz ve endüstriyel makineler ile yapılmaktadır. Galaxy S7 Active cep telefonunuzu düşme, çarpma, darbe sonucu kırmış olabilirsiniz. S7 Active Ekran Değişimi %100 Orijinal olarak yapıyoruz.

  Galaxy S7 Active Ekranınız da görüntü yoksa, görüntü olup ekran üzerinde çizgiler varsa ve dokunmatik kaybı yaşıyorsanız, S7 Active telefonunuzun Ekranı kırılmış demektir. Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

  Eğer cep telefonunuzun ekranın da görüntü varsa, dokunmatik çalışıyorsa ve ekran üzerinde hiçbir şekilde bozukluk, çizgiler yoksa o zaman ön cam değişimi sizin için yeterli olacaktır. Ön Cam Değişimi detaylı bilgi için Samsung Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi yazımızı okuyabilirsiniz.

  Galaxy S7 Active cihazınızı Tamir Dünyası Teknik Servisimize getirdiğinizde, servis yoğunluğuna göre ortalama 2-4 saat arasında alabilirsiniz.

  Galaxy S7 Active Ekran Değişimi %100 orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece (sıvı alma, düşme, darbe ve sıkışma) 6 AY GARANTİ verilmektedir. Hasar görmüş telefonunuzu sizler de hızlı, güvenilir, kaliteli bir şekilde onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servis olarak buradayız.

  Samsung Galaxy S7 Active cihazınız hakkında müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

  Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi
  Samsung Galaxy S7 Active Ekran Değişimi

  Mobil cihazınız Samsung S7 Active‘nin arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

  İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

  Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No:30 Kartal.

  Avrupa Yakası Bakırköy Adres – Kartaltepe mahallesi, İncirli Caddesi, Akbulut İş Merkezi, No:6/56 Giriş Kat Bakırköy.

  Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

  Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here