Samsung Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi

  2
  924
  Rate this post
  Samsung Galaxy S7 Active Cam Değişimi
  Samsung Galaxy S7 Active Cam Değişimi

  Samsung Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi servisimizde yapılmaktadır. Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy S7 Active telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz. S7 Active Ekran mı yoksa  ön camınızın mı kırıldığını şu şekilde anlayabilirsiniz.

  Samsung Galaxy S7 Active cihazınızın ekranın da görüntü var ise ve dokunmatik çalışıyorsa, sorunsuz bir şekilde kullana biliyorsanız, bu S7 Active telefonunuzun ön camının kırıldığı anlamına gelir. Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi yaptırmanız yeterlidir.

  Eğer S7 Active telefonunuzun ekranın da görüntü yoksa, dokunmatiği kullanmada zorlanıyorsanız/çalışmıyorsa, Ekran üzerinde mürekkeplenme, çizgiler varsa o zaman Galaxy S7 Active Ekran Değişimi yaptırmalısınız.

  Ekran ve Ön Cam birbirinden farklı olduğu için bu ayrımı cihazınızı kontrol ederek yapmalısınız. Orijinal Ekran sağlam olduğundan biz sizin, Orijinal ekran üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan camı değiştirmekteyiz. Galaxy S7 Active cihazınızı Tamir Dünyası Teknik Servisimize getirdiğinizde, servis yoğunluğuna göre ortalama 2-4 saat arasında alabilirsiniz.

  Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi %100 orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece (sıvı alma, düşme, darbe ve sıkışma) 6 AY GARANTİ verilmektedir. Hasar görmüş telefonunuzu sizler de hızlı, güvenilir ve profesyonel bir şekilde onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servis olarak buradayız.

  Samsung Galaxy S7 Active cihazınız hakkında müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

  Samsung Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi
  Samsung Galaxy S7 Active Ön Cam Değişimi

  Mobil cihazınız Samsung S7 Active‘nin arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

  İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

  Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No:30 Kartal.

  Avrupa Yakası Bakırköy Adres – Kartaltepe mahallesi, İncirli Caddesi, Akbulut İş Merkezi, No:6/56 Giriş Kat Bakırköy.

  Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

  Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  2 YORUMLAR

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here