Samsung Galaxy Tab S2 Tablet Ekran ve Ön Cam Değişimi

  0
  1096
  Rate this post
  Samsung Galaxy Tab S2 T710 ekran ve ön cam değişimi
  Samsung Galaxy Tab S2 T710

  Samsung Galaxy Tab S2 T710  tabletinizi bir kaza sonucu ekranı kırılmış olabilir. Hiç dert etmeyin. Samsung Galaxy Tab S2 T710  tabletiniz 8.0 inch ekrana sahip. Samsung Galaxy Tab S2 T710  tabletinizin ekranın da görüntü olup olmadığını kontrol edin. Samsung Galaxy Tab S2 T710  tabletinizin ekranın da görüntü yoksa ve dokunmatik de sorun yaşıyorsanız,Samsung Galaxy Tab S2 T710  tabletinizi komple ekran değişikliği yaptırmanız gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab S2 T710 tabletinizin orjinalliğini kaybetmeden komple ekran değişimini fabrika sistemi ile gerçekleştiriyoruz

  Samsung Galaxy Tab S2 T710 tabletinizin ekranın da görüntü varsa ve sorunsuz bir şekilde kullanıma devam ediyorsanız, komple ekran değişimi yerine ön cam değişimi yeterli olacaktır.

  Samsung Galaxy Tab S2 T710
  Samsung Galaxy Tab S2 T710

  Yapılan işlem ORJİNAL olup 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

  Kartal ve Bakırköy de servislerimiz bulunmaktadır.

  İstanbul dışında ise 265396767 bu kodu herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine alıcı kodu olarak ilettiğinizde ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

  Telefonunuz servisimize ulaştığında ,telefonunuza servis kodu sms olarak gönderilmektedir.

  Bu kod ile tamirdunyasi.com.tr adresinden cihaz sorgulama kısmından cihazınızın onarım durumunu anlık olarak görebilirsiniz.

  İşlemi bittiğinde ödemenizi havale/eft yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here