Galaxy S7 Edge Arka Cam Değişimi

Galaxy S7 Edge Arka Cam Değişimi

Samsung S7 Edge telefonunuz düşürme ya da darbe sonucu hasar görmüş olabilir. Telefonunuzun görmüş olduğu darbelerden dolayı ekranınız kırılabilir. Samsung S7 Edge telefonunuzun ekran ya da ön camı kırıldıysa detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Samsung S7 Edge telefonunuzun ekranın da değil de düşürme, çarpma ya da darbe sonucu arka cam kapağını kırmış olabilirsiniz. S7 Edge arka cam değişimini orjinal ve sorunsuz bir şekilde servisimize gelerek yaptırabilirsiniz.

Samsung S7 Edge Pil Kapağında kırılma, çatlak ve çizilmeler oluşmuşsa, S7  Edge Arka Kapak Değişimi servisimizde 20-30 dk gibi kısa bir sürede değişimi sağlanmaktadır. Samsung S7 Edge Arka Kapak Değişimini mükemmel bir şekilde yaparak fabrika çıkışı orjinal haline geri döndürüyoruz.

S7 edge orjinel arka cam

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi

Cihazınızı bize elden teslim edebilirsiniz. İstanbul – Kartal ve Bakırköy de mağazalarımız bulunmaktadır. Aynı zaman da İstanbul dışında ikamet ediyorsanuz Yurtiçi Kargo kodumuz ile bize ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Galaxy S7 Edge detaylı bilgi için müşteri departmanımız da ki arkadaşlarımızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.