Zenfone 5 Ekran Değişimi

  0
  802
  Rate this post

  Zenfone 5 Ekran Değişimi Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisimiz de orijinal ve 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

  Zenfone 5 Ekran
  Zenfone 5 Ekran

  Zenfone 5 cep telefonunuzu düşürmüş olabilirsiniz. Bir elektronik cihazın ne zaman bozulacağını kimse bilemez. Telefonunuzun ekranın da kullanıcı hatasından dolayı görüntü bozukluğu ve görüntü kaybı varsa bu bir LCD ekran arızasıdır ve komple ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Aynı zaman da ekran üzerinde mürekkeplenme, siyah çizgiler, sarı lekeler vb. durum söz konusu ise bu da ekran arızası olup orijinal olarak ekran değişimi gerçekleştirmelisiniz. Yan sanayi takılan ürünlerle telefonunuz da istediğinizi randımanı alamazsınız ve daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

  Zenfone 5 cep telefonunuzun görünürde hiçbir çatlağı kırığı yok ama ekranınıza da görüntü gelmiyorsa öncelikle telefonunuzu şarja takın ve şarj ışığının yanıp yanmadığını kontrol edin. Eğer bir belirti varsa ya da telefonunuz açılıyor sesi geliyorsa iç taraftan LCD ekranınızın kırılmıştır ve yine ekran değişimi gerekmektedir.

  Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

  1- Cihazımı size nasıl gönderebilirim?

  Cevap: Teknik servisimizin İstanbul’da Anadolu yakasında bulunmaktadır. Firmamıza gelerek cihazınızın onarımını 45 dakika ile 1  saat gibi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İl içinde değilseniz ya da gelemeyecek durumdaysanız şirketimizin YURTİÇİ KARGO ile kurumsal anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo kodunu vererek adres bilgilerimize otomatik olarak sistemlerden ulaşabilir ve gönderirken ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz.

  Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767 dir.

  2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

  Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan, Facebook ve Google üzerindeki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

  3- Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Cevap:  Havale, EFT ve Kredi Kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Ödemeler cihaz onarımı gerçekleştikten sonra alınmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERMİZ;

  Mesai Saatlerimiz: Haftaiçi ve Cumartesi günleri

  Sabah: 09:00 – Akşam: 19:30 a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 – 0545 387 65 55 – 0541 252 86 33

  Adres Bilgilerimiz

  Anadolu Yakası: Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL  / İSTANBUL

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here